Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Golfové míčky Počet produktů: 358

Golfové míčky mají velký vliv na vaší hru. V naší nabídce máme míčky předních světových značek jako jsou Titleist, Callaway, Srixon, Wilson, Bridgestone, TaylorMade a další. Použité technologie a počet vrstev mají vliv například na letové vlastnosti nebo tvrdost míčků. Díky různým vlastnostem lze vybrat míček přesně pro potřeby každého hráče. Po...
Golfové míčky mají velký vliv na vaší hru. V naší nabídce máme míčky předních světových značek jako jsou Titleist, Callaway, Srixon, Wilson, Bridgestone, TaylorMade a další. Použité technologie a počet vrstev mají vliv například na letové vlastnosti nebo tvrdost míčků. Díky různým vlastnostem lze vybrat míček přesně pro potřeby každého hráče. Pokud si nebudete vědět rady, které ze široké nabidky vybrat, doporučujeme Vám poradit se s našimi odbornými prodejci. Nabízíme i kvalitní potisk golfových míčků pro firmy, živnostníky ale i osobní potřebu. V nabidce máme také hrané golfové míčky (kvalita téměř nových míčů) za velice příznivé ceny a míčky treninkové plastové nebo pěnové s výrazně omezenou doletovou vzdáleností. Tyto golfové míčky jsou skvělé pro trénink třeba i na vaší zahradě.
Zobrazit

Podkategorie

 • Nové golfové míčky
  Golfové míčky mají velký vliv na vaší hru. V naší nabídce máme míčky předních světových značek jako jsou Titleist, Callaway, Bridgestone, Srixon, Wilson, TaylorMade a další. Použité technologie a počet vrstev mají vliv například na letové vlastnosti nebo tvrdost míčků. Díky různým vlastnostem lze vybrat míček přesně pro potřeby každého hráče. Pokud si nebudete vědět rady, které ze široké nabidky vybrat, doporučujeme Vám poradit se s našimi odbornými prodejci. Nabízíme i kvalitní potisk golfových míčků pro firmy, živnostníky ale i osobní potřebu.
 • Dámské golfové míčky
  Tyto míčky jsou navržené a přizpůsobené pomalejšímu dámskému golfovému švihu. Mají však vlastnosti, které napomáhaji k eliminaci této rychlosti a poskytují úžasné vzdálenosti a svou měkkostí umožňují citlivou krátkou hru. V kategorii dámské golfové míčky vynikají míčky značky Bridgestone (Precept), které "potají" používaji často i muži.
 • Hrané golfové míčky

  Hrané golfové míčky jsou ideální volbou nejen pro začínající hráče. Díky řadě testů, je potvrzeno, že hrané golfové míčky mají stále skvělé vlastnosti srovnatelné s novými míčky. Hrané golfové míčky jsou však výrazně levnější než nové golfové míčky. WebGolf.cz je největší prodejce hraných golfových míčků v České republice. Skladem máme desítky tisíc hraných míčků připravených ihned k odeslání. V naší nabídce najdete hrané golfové míčky předních světových značek jako jsou Titleist, Callaway, Bridgestone, Srixon, Wilson, TaylorMade a další. Díky obrovským skladovým zásobám hraných golfových míčků jsme schopni garantovat kvalitu a rychlé dodání. Výhodné ceny hraných golfových míčků tak u nás najde opravdu každý.

 • Doplňky, potřeby
  Doplňky a potřeby pro golfové míčky uvítá každý golfista. Tak například pořízení si lovítka golfových míčku z vody nebo nepřístupného prostoru má velice rychlou návratnost. Výhodné jsou rovněž různé tréninkové míčky, které umožňují váš trénink téměř kdekoliv. Prohlédněte si pozorně naší širokou nabídku Doplňky a potřeby.
 • Vtipné golfové míčky
  Jedinečná nabídka předtištěným golfových míčků. V naší nabídce najdete golfové míčky s natištěnými obrázky nebo různými texty. Míčky jsou u nás nachystané k okamžitému odeslání a nebudete tedy muset čekat na potištění. Jsou ideální jako rychlý dárek (třeba i vánoční) pro golfisty ve Vašem okolí. Pokud máte zájem o potisk jiných míčků, než které máme aktuálně v nabídce, tak nás neváhejte kontaktovat. Chcete k obrázku dotisknout z druhé strany míčku Váš vlastní text? Žádný problém! Stačí zavolat 723 111 888
na stránku
Zobrazeno 1 – 28 z 358 položek
Zobrazeno 1 – 28 z 358 položek
Close