Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Catalog

Servis golfových holí Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Přegripování hole
 • Prodloužení hole

  Hůl je možné prodloužit buď osobně na prodejně nebo nám stačí hůl zaslat na adresu prodejny v Praze, obratem se s Vámi spojíme ohledně servisu.

 • Úprava lie a loftu

  Úprava lie a loft

  Po čase používání golfových holí může dojít k vychýlení a nechtěné změně úhlů Lie a Loftu. Překontrolujeme vaše golfové hole (železa a wedge) a navrátíme tak váš set do původního stavu.

  Úhel Lie - správný úhel lie úsce souvisí s délkou hole. Každý golfista má jiné držení a správný úhel lie se projeví na vaší hře, což názorně zobrazují přiložené obrázky. Ke změně lie může dojít po čase i pouhým hraním. S kontrolou,správným nastavením nebo úpravou Vám rádi pomůžeme.

  Úhel Loft - dokážeme překontrolovat nebo podle požadavků upravit i loft vašich želez a wedgí

        

  WebGolf.cz používá pro servisní práce přípravky a komponenty firmy Golfsmith zaručující jistotu kvality a spolehlivosti provedených prací.

 • Výměna shaftu

  Výměna shaftu
  Nasazení shaftu na hlavu (zachování původního gripu)

  Nevyhovuje Vám tuhost vašeho shaftu nebo došlo k jeho poškození? Nabízíme projednat výběr a výměnu s pracovníkem našeho servisu.

  WebGolf.cz používá pro servisní práce přípravky a komponenty firmy Golfsmith. Díky tomu zaručujeme jistotu kvality a spolehlivosti provedených prací.

 • Zkrácení hole

  Zkrácení hole

  vč. instalace nového gripu

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Close