Close

Stěhování prodejny WebGolf.cz v únoru 2019 na golfové hřiště !

Datum: led 12, 2019 | Autor: WebGolf.cz

Rádi bychom Vás informovali, že od 25. února 2019 bude naše prodejna přestěhována přímo na golfové hřiště Hostivař na Praze 10. Na golfovém hřišti Hostivař v blízkosti driving range bude otevřena nová prodejna WebGolf.cz o rozloze 200m2. Těšit se můžete na větší výběr nových značek a nové služby.

Stěhování prodejny WebGolf.cz v únoru 2019 na golfové hřiště !

Jedná se o zcela nový koncept obchodu na golfovém hřišti, nebude se tak jednat pouze o nový proshop, který známé z různých hřišť, kde tyto obchody příliš nefungují. V tomto případě půjde o hlavní prodejnu obchodu WebGolf.cz, kde bude v blízkosti driving range prodejna a nabídne spoustu nových služeb a značek, které Vás zcela jistě potěší. Zároveň zde bude přestěhován náš centrální sklad pro zajištění maximální dostupnosti zboží. Pokud objednáte zboží online na našich stránkách WebGolf.cz, budete moci zvolit osobní odběr přímo na naší nové prodejně v Hostivaři a vše vyzkoušet a poradit se s prodejci.

V této souvislosti bude od 25.2.2019 současná prodejna v Úhřiněvsi zavřena. Věříme, že touto změnou budeme moci nabídnout více komfortu při Vašem nákupu a to již před hrou, po hře nebo kdykoliv jindy.

Při stěhování tak nebude omezen provoz prodejny. Více informací o nové prodejně již brzy...

Využijte teď obrovské VÝPRODEJE na prodejně v ÚHŘINĚVSI ! Slevy až 80% !

Tým WebGolf.cz

Komentáře (0)

Žádné komentáře

Close