Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Bullet RD48 golfový set, grafit

Nové

Kompletní golfový set Bullet je vyroben s důrazem na příjemnou hratelnost a vysokou míru odpouštění nepřesných ran. Ultimátní poměr mezi cenou a výkonem vystřelí Vaši výkonnost vzhůru rychlostí kulky. Zároveň je kladen důraz na kvalitní a designově zajímavé zpracování, které setu propůjčuje moderní vzhled s nádechem luxusu.

Více informací

3 890 Kč

9 990 Kč

-61 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Cenový trhák pro začínající golfisty

Kompletní golfový set firmy Spalding Bullet RD48 je vyroben s důrazem na příjemnou hratelnost a vysokou míru odpouštění nepřesných ran. Použité nejnovější technologie s důrazem na kvalitu výroby posunou vaši výkonnost vzhůru. Zároveň je kladen důraz na kvalitní a designově zajímavé zpracování, které setu propůjčuje moderní vzhled s nádechem luxusu. Set je určen pravorukým začínajícím nebo mírně pokročilým hráčům.

Set je vhodný pro začínající golfové hráče nejen díky svým výborným herním vlastnostem s vysokou mírou odpouštění, ale také díky velmi příznivé ceně, která výrazným způsobem sníží počáteční investice golfového začátečníka.

Výrobcem setu je americká společnost Spalding, která je díky své bohaté tradici a zkušenostem sbíraným po více než století, zárukou kvality a spolehlivosti.

Set obsahuje:

  • driver s loftem 10,5° + headcover
  • fairwayové dřevo č.3 s loftem 15° + headcover
  • hybrid č.4 s loftem 21° + headcover
  • železa: 6,7,8,9, pitching wedge, sand wedge  - jsou osazena na grafitových shaftech, flex - Regular
  • putter typu blade - klasický tvar umožňuje nejlepší kontrolu směru i délky patu
  • cart bag - má vrchní pohodlný 14-ti dílný organizér, komfortní místo pro oblečení a příslušenství poskytne 7 kapes, spodní základna je vhodná pro většinu vozíků včetně elektrických

ahv%C4%9Bzdy.jpg

Americká společnost Spalding byla založena roku 1876 a je bezesporu velkým jménem v řadě sportů. Díky své bohaté tradici a zkušenostem sbíraným po více než století je zárukou kvality a spolehlivosti. Má schopnost přinést i do golfu špičkové technologie z celého spektra sportovní výroby.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close