Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland CG-16 set želez, grafit

Nové

Set golfových želez Cleveland CG-16 je ideální volbou pro začínající golfisty. Obsahuje totiž velice kvalitní železa CG16 na grafitových shaftech za neuvěřitelně nízkou cenu.

Více informací

SKLADEM Expedujeme ihned nebo možnost odběru!

6 790 Kč

19 990 Kč

-66 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Tolerance a odpouštění

Set golfových želez Cleveland CG-16 je ideální volbou pro začínající golfisty. Obsahuje totiž velice kvalitní železa CG16 na grafitových shaftech za neuvěřitelně nízkou cenu. Železa mají zvětšenou hlavu a velmi elegantní design, optimalizují úhel odpalu a jsou vybavena velkými zadními dutinami, které optimalizují obvodové vyvážení a výrazně zlepšují promíjení nepřesně trefených ran. Těžiště je posunuto co nejníže, hráč se tak lehčeji dostane pod míček a dosáhne snadněji vyšší a delší trajektorie.

  • hlavy holí mají nižší a hlubší umístění těžiště
  • má laserem frézovanou texturu impaktové plochy pro dosažení maximálního - tření mezi míčkem a úderovou plochou
  • akční nabídka za neuvěřitelnou cenu

Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 
WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close