Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cobra King F7 Driver

Nové

Nový ovladač King F7 je největším nadrozměrným driverem Cobra a poskytuje tím maximální hratelnou vzdálenost s extrémním odpouštěním.

Více informací

6 890 Kč

10 934 Kč

-36 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Maximálně hratelná vzdálenost s extrémním odpouštěním

Nový ovladač King F7 je největším nadrozměrným driverem Cobra a poskytuje tím maximální hratelnou vzdálenost s extrémním odpouštěním.

Cobra Connect - Driver KING F7 debutuje jako první golfová hůl COBRA spojený s technologií Arccos. V rukojeti je uložen ultralehký snímač, který automaticky sleduje vzdálenost a přesnost. S programem COBRA CONNECT můžete svou hůl spárovat s bezplatnou aplikací smartphonu Arccos Driver. Ta Vám ukáže údaje o odpalech, zobrazí GPS informace o hracích drahách 40000 golfových hřišť.

Větší profil hlavy má 5% větší Face, čímž zvyšuje MOI pro větší vzdálenost, odpouštění a rychlost i u ran mimo optimální střed impaktové plochy.

Vícevrstvá korunka z uhlíkových vláken TexTreme
Textura uhlíkových vláken TexTreme poskytuje 20% lehčí korunku, což umožňuje, aby byla větší váha redistribuována níže a hlouběji do hlavy hole pro dosažení extrémní vzdálenosti a odpouštění.

Více pozic CG.
Hůl je vybavena 3 možnostmi nastavení těžiště pro dosažení rozdílných trajektorií a maximální vzdálenosti. Přemístěním závaží vzniknou 3 různá nastavení těžiště (CG) v přední, zadní, spodní poloze a vytvoří tři velmi odlišné trajektorie míčku. Standardní závaží 12 gramů, alternativní 8 nebo 16 gramů (lze doobjednat).

přední poloha -  nižší, pronikající let s menší rotací, menší carry vzdáleností a větším doběhem po dopadu
zadní poloha - vyšší, vyšší rotace a delší carry vzdáleností
spodní poloha - střední spin, střední carry vzdálenost

 

Kovaná Face
Face je lehčí, tenčí a rychlejší, což vytváří vyšší rychlost míčku a větší Sweet spot impaktové plochy.

MyFly8 a SmartPad 
Technologie osmi jednoduchých možností nastavení loftu Vám umožní najít vyhovující loft, přizpůsobit trajektorii různým podmínkám, čímž poskytne vyšší přesnost zasažení ferveje.logo-cobra-puma-golf 2.png

WebGolf.cz  je autorizovaný prodejce značky Cobra Puma Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje pouze a originálního zboží. V případě, že si u nás objednáte hole na míru, jsou pro Vás upraveny přímo ve fitting centru Cobra Puma Golf. 

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close