Close

Cobra Radspeed set želez, ocel

Nové

Značka v dutině je vyrobena pomocí 3D tisku. Líce vykovaná z nerezové oceli 17-4, která má variabilní tloušťku. Zvnitřku je v ní hluboký kanálek, který zvyšuje její pružnost a pomáhá míčkům do vzduchu.

Více informací

14 990 Kč

24 990 Kč

-40 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Značka v dutině je vyrobena pomocí 3D tisku. Líce vykovaná z nerezové oceli 17-4, která má variabilní tloušťku. Zvnitřku je v ní hluboký kanálek, který zvyšuje její pružnost a pomáhá míčkům do vzduchu. Pomocí unikátního výrobního procesu (poprvé použitého v železech série Speedzone) konstruktéři vytvořili v horní hraně kanálek a pak ho vyplnili proužky z černých karbonových vláken. Horní hrana díky tomu vypadá tenčí, ale především se tak ušetřila váha, kterou bylo možné přesunout jinam. Další dva gramy hmotnosti z horní hrany konstruktéři odebrali ve čtyřce až sedmičce. V případě tohoto modelu jde o 10gramové závaží v podobě šroubu ve špičce a 3gramové závaží v patce, které tlačí těžiště níž, aby hůl posílala míčky výš do vzduchu navzdory silným loftům. Přesuny váhy měly pozitivní vliv i na rychlost míčku a odpouštění.

Cobra Connect pomáhá golfistům sledovat jejich vzdálenosti jako nikdy předtím. Zařízení je umístěno do gripu, takže to v žádném případě neovlivní právě hraný úder. Cobra Connect automaticky ukládá data o vzdálenosti do Vašeho mobilního telefonu, kde po odehrání kola můžete sledovat odpálenou vzdálenost na jednotlivých jamkách.

Prodejna WebGolf.cz v Praze

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

Close