Close

O NÁS

Golfový obchod WebGolf.cz je na trhu již od roku 2008, od počátku jsme rodinný golfový obchod, v roce 2008 jsme začali prodejem prvně hraných golfových míčků a posléze byla nabídka rozšířena o celý golfový sortiment. Kladli jsme si za cíl, nabídnout v ČR a SK ceny, jaké jsou běžné v jiných zemích a umožnit tak golf hrát širší veřejnosti. Díky obrovskému zájmu o tento krásný sport a skvělým kolegům se nám podařilo z malého rodinného obchodu vytvořit jeden z největších golfových obchodů v ČR a SK.

V současné době náš kamenný obchod můžete navštívit na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha 10. Je pro Vás připravena prodejna s rozlohou cca 200m2. Obchod WebGolf.cz disponujeme rovněž skladem o rozloze 400m2 odkud jsou expedovány všechny objednávky.

Jsme autorizovaný prodejce předních světových značekU NÁS MÁTE GARANCI NÁKUPU POUZE ORIGINÁLNÍHO ZBOŽÍ. Velké skladové zásoby a nízké ceny ocení všichni golfisté, kteří hledají zajímavou cenovou nabídku na trhu. Naším cílem je Vám nabídnout kompletní sortiment golfového zboží za nejlepší ceny, které můžete v ČR a SR dosáhnout.

Na trhu jsme již 15 rokem :) a věříme, že u nás vyberete vše co ke golfu potřebujete :)

FOTO PRODEJNY

 

FOTO SKLADU OBCHODU WEBGOLF.CZ


Close