Close

Servis golfových vozíků JuCad a JuStar

Datum: úno 6, 2021 | Autor: WebGolf.cz

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce vozíků JuCad a JuStar, plně tak poskytneme záruční ale i pozáruční opravy vozíků značek JuCad a JuStar. Máte starší vozík a nefunguje již tak jak má nebo dokonce nefunguje vůbec ? Potřebujete na vozíku JuCad nebo JuStar vyměnit pneumatiku, baterii, kolo nebo jiný díl ? U nás lze snadno a rychle sjednat opravu Vašeho vozíku.

Servis golfových vozíků JuCad a JuStar

Pokud potřebujete vyměnit pneumatiku nebo jiný menší zásah, lze snadno a rychle vyřešit přímo na prodejně v Praze. Prodejce Vám na základě Vašeho modelu upřesní co lze vyměnit nebo jaké jsou možnost náhradních dílů.

Pokud závada na vozíku JuCad nebo JuStar vyžaduje hlubší kontrolu a opravu např. nefunkční elektronika nebo prasklý rám, vozík předáte do opravy přímo na prodejně.

Z naší strany je poté vozík zabalen a poslán do servisního střediska JuCad/JuStar, kde technik provede kontrolu vozíku a navrhne rozpočet opravy. Cenový rozpočet Vám dáme k odsouhlasení, po odsouhlasení je vozík opraven přímo u výrobce JuCad a JuStar. Po provedení opravy výrobce zašle vozík zpět k nám, následně Vás informujeme, že je vozík připraven.

Proces opravy vozíku se zasláním od výrobce zpět k nám na prodejnu trvá zpravidla 2-4 týdny. Všechny strany se snaží o co nejrychlejší dodání opraveného vozíku zpět. Termín je však závislí na aktuální vytíženosti výrobce JuCad a JuStar.

Pokud máte dotaz k opravě vozíku, neváhejte nás kontaktovat na info@webgolf.cz nebo na infolince 723 111 888.

Katalog vozíků a příslušenství JuCad 2021 ZDE

Komentáře (0)

Žádné komentáře

Close