Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Callaway Mavrik set želez, ocel

Nové

Callaway představuje pro tento rok novou sadu pánských želez. Callaway vzal technologii Face 360 ​​Cup, která pomohla dostat předchůdce XR na #1 mezi železy v golfu a udělat nástupce Rogue ještě rychlejší.

Více informací

Na objednávku Předpokládaný termín dodání 6.10.2020

3 949 Kč

4 388 Kč

-10 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Vzdálenost, která vzdoruje zvykům


Set želez Callaway Mavrik je novinka roku 2020 přináší nejnovější technologie pro dosažení neuvěřitelné rychlosti míče a konzistentní vzdálenosti.

Callaway představuje pro tento rok novou sadu pánských želez s přepracovanou technologii Face 360 ​​Cup, která pomohla dostat předchůdce XR a Rogue na #1 mezi železy v golfu. S vícedílnou konstrukcí zavedli novou tepelnou úpravu hole pro ještě větší rychlost míče, s měkkým tepelným zpracováním na těle pro lepší pocit. Ve srovnání s Rogue železy mají Mavrik železa 4 a 7 o 1,5 stupně větší loft, 5 a 6 mají o 2 stupně větší loft. Zbývající železa jsou podobná, jako předchůdci Rogue. Tato železa jsou o 25 až 30 procent širší a tím poskytují odpouštění při nepřesně trefených ranách mimo střed impaktové plochy. Železa mají nižší těžiště a tím snáze dostanete míček do vzduchu z jakéhokoliv povrchu. Tato sada želez byla speciálně vyvinuta pro muže, kteří chtějí dosáhnout větší vzdálenost.

  • technologie Face Face Cup - výrazné zvýšení rychlosti míče a optimální rotace u každého železa
  • závaží z wolframu optimalizují start a trajektorii
  • eliminují nežádoucí vibrace pro čistý pocit a zároveň maximalizují COR pro neuvěřitelnou rychlost míče
  • technologie Flash Face SS20 + Jailbreak + Face Cup pro podporu výjimečně vysoké rychlosti míče

ahv%C4%9Bzdy.jpg

 

Firma Callaway je světově nejrozšířenější výrobce golfového vybavení díky inovacím, vývoji nejnovějších technologií a použití špičkových materiálů. WebGolf.cz Vám nabízí jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close