Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Callaway Rogue Driver

Nové

Rogue je mimořádně výkonný driver s extrémně nízkým spinem. Dosahuje na úroveň Tour a tvar hlavy poskytuje vysokou MOI. Přestože je navržen tak, aby apeloval na Tour profesionály, je tak odpuoštějící a snadno hratelný, že je skvělým kandidátem i pro amatéry.

Více informací

Na objednávku Předpokládaný termín dodání 24.10.2019

12 386 Kč

16 916 Kč

-26 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

HCP%2005%20v%C5%A1echny%20-%20%20n%C3%AD
Callaway opět tlačí hranici vzdálenosti na novou úroveň

Rogue je mimořádně výkonný driver s extrémně nízkým spinem. Dosahuje na úroveň Tour a tvar hlavy poskytuje vysokou MOI. Přestože je navržen tak, aby apeloval na Tour profesionály, je tak odpuoštějící a snadno hratelný, že je skvělým kandidátem i pro amatéry.

Kombinace přepracované technologie Jailbreak a technologie proměnlivé tloušťky Face VFT (revoluční technologie, které byly použity u GBB Epic nejprodávanějšího driveru 2017 v USA) výrazně zvyšuje rychlost míče po celé Face a poskytuje neuvěřitelné odpouštění. Jakékoliv zvýšení rychlostí míče znamená větší vzdálenost. 

1. Výjimečná rychlost

Rogue využívá vylepšenou technologii Jailbreak Technology s novými titanovými tyčinkami ve tvaru přesýpacích hodin, které jsou o 25 procent lehčí a zároveň plní funkci zpevnění korunky a podešve. Tuhé tělo umožňuje Face, aby získala větší nárazové zatížení pro rychlejší rychlost míče.

2. Nový tvar hlavy = více odpouštění 

Callaway je na špici v použití uhlíkových kompozitních materiálů u hlav driverů. I při výrobě Rogue využili jejich patentovanou Triaxial Carbon Crown, která je mimořádně lehká a pevná. Šetří tak podstatnou váhu a přerozděluje více hmotnost do obvodu hlavy pro výrazné zvýšení MOI a odpouštění. Rogue má největší Triaxial Carbon Crown v Callaway driveru, což umožnilo vyvinout nový high-MOI tvar větší než u Epic.

3. Aerodynamický design vyroben s Boeing

Návrh tvaru hlavy hole byl vyvinut s Boeing (ano, lidmi, kteří vyrábějí letadla), aby zlepšili proudění vzduchu a podpořili tak větší rychlost hlavy (technologie Speed ​​Step).

4. Nastavitelný krček

Nastavitelný krček umožňuje hráči nastavení loftu od + 2° až -1° s dalšími možnostmi nastavit Neutrál, Draw nebo Fade podle toho, jak si představuje výslednou trajektorii míčku

5. Premiová nabídka shaftů 

Tento impozatní driver si zaslouží i stejně kvalitní prémiové shafty o hmotnosti 40g, 50g, 60g a 70g včetně Aldila Synergy, Aldilly Quaranty a Project X EvenFlow.

 

Firma Callaway je světově nejrozšířenější výrobce golfového vybavení díky inovacím, vývoji nejnovějších technologií a použití špičkových materiálů. WebGolf.cz Vám nabízí jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close