Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Callaway XR Speed Driver

Nové

Driver Callaway XR poskytuje díky použití technologie VFT (Variable Face Thickness) maximální vzdálenost a promíjení z týčka. Úspěch je v maximalizaci rychlosti míčku po téměř celé impaktové ploše, která je nejlehčí a nejflexibilnější Face, kterou Callaway vůbec vyrobili.

Více informací

5 990 Kč

12 990 Kč

-53 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Má nejlehčí a nejflexibilnější impaktovou plochu od Callaway!

Driver Callaway XR poskytuje díky použití technologie VFT (Variable Face Thickness) maximální vzdálenost a promíjení z týčka. Úspěch je v maximalizaci rychlosti míčku po téměř celé impaktové ploše, která je nejlehčí a nejflexibilnější Face, kterou Callaway vůbec vyrobili.

Karbonová kompozitní korunka  hlavy hole zvyšuje MOI umístěním těžiště CG dolů a hlouběji, takže míčky z off-centrum úderů budou létat výše, rovněji a na větší vzdálenosti.

  • maximální vzdálenosti díky nové impaktové ploše
  • zvětšený Sweet Spot na maximum radikálně zvyšuje promíjení i úderů u hran hlavy hole
  • technologii Speed ​​Step korunky zlepšuje proudění vzduchu a tím napomáhá rychlosti hlavy hole, snižuje potřebnou sílu pro golfový švih a zlepšuje konzistenci golfového švihu
  • nastavitelný krček umožňuje nastavení loftu a směrového vychýlení buď Draw, Neutrál nebo Fade podle toho, jak si představujete výslednou trajektorii míčku a charakteristiku rotace
  • shaft - vynikající, osvědčený a vysoce kvalitní shaft Project X HZRDUS 
  • naše akční cena *****

 

Firma Callaway je světově nejrozšířenější výrobce golfového vybavení díky inovacím, vývoji nejnovějších technologií a použití špičkových materiálů. WebGolf.cz Vám nabízí jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close