Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Dezinfekční gel 500ml s intenzivním účinkem dezinfekce na ruce

33650

Nové

Velice účinný čistící prostředek s gelovou konzistencí šetrný k pokožce. Alkoholy (obvykle ethanol nebo isopropanol) se někdy používají jako dezinfekční látky, ale mnohem častěji jako antiseptika (rozdíl je v tom, že je tendence používat alkoholy spíš na živou tkáň než na neživé povrchy).

Více informací

490 Kč

650 Kč

-24 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Společnost WEBGOLF s.r.o. daruje z každé prodané dezinfekce během dubna 2020 částku 50 Kč na účet ČESKÉHO ČERVENÉHO KŘÍŽE pro boj s koronavirem.

Velice účinný čistící prostředek s gelovou konzistencí šetrný k pokožce. Alkoholy (obvykle ethanol nebo isopropanol) se někdy používají jako dezinfekční látky, ale mnohem častěji jako antiseptika (rozdíl je v tom, že je tendence používat alkoholy spíš na živou tkáň než na neživé povrchy). Mají široké spektrum mikrobicidního účinku, nejsou žíravé ani korozivní, ale mohou představovat riziko požáru. Kvůli odpařování také mají omezenou zbytkovou účinnost, což vede ke kratší době působení. Přítomnost organických látek snižuje jejich účinnost. Alkoholy jsou účinnější v kombinaci s čistou vodou - 70% isopropanol nebo 70% ethanol jsou účinnější než 90% alkohol, protože vyšší obsah vody umožňuje lepší difuzi přes buněčné membrány. Nevýhodou je, že alkoholy nejsou účinné proti rezistentním sporám bakterií a hub.

TENTO GEL JE PŘEDEVŠÍM ÚČINNÝ JAKO DEZINFEKCE MIMO JINÉ I PROTI SOUČASNÉMU KORONAVIRU COVID-19.

Balení obsahuje: láhev s dávkovačem 500ml a dezinfekční gel na ruce. Jedná se o řidší gelovou konzistenci vhodnou na ruce, lze použít do dávkovačů na mýdlo, dezinfikuje, nevysušuje ruce, zvláčňuje kůži (na trhu se objevují různé látky, zejména technické lihové čističe pojmenované také gel - toto není stejné). Tento produkt má vysokou vydatnost, na jedno ošetření rukou stačí opravdu pár kapek, neodpařuje se, na rukou lze roztírat mnutím cca 30 sekund, pak bez oplachu zůstane jako jemný příjemný film dlouho aktivní.

Čistící gel s vysokým obsahem alkoholu. Jemně parfémováno.
Návod k použití: Používejte neředěné. Aplikujte malé množství gelu, důkladně rozetřete a nechte uschnout. Neoplachujte vodou.
Složení: ethanol (min. 70% obj.) monopropylenglykol, voda
Obsahuje parfém. Skladovatelnost: +5 až 20°X min. 48 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Bezpečnostní list na vyžádání.

Obrázek je ilustrační. Video níže zobrazuje postup jak aplikovat na ruce.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close