Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland Bloom 2021 dámský kompletní golfový set

Nové

Nápaditý, lehký a velmi elegantní. Dámský kompletní golfový set Cleveland Bloom 2018 je navržen s použitím nejmodernějších dostupných technologií speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, přesně těch, které budete potřebovat z odpaliště až na green.

Více informací

19 990 Kč

27 490 Kč

-27 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Nápaditý, lehký a velmi elegantní!

Dámský kompletní golfový set Cleveland Bloom 2018 je navržen s použitím nejmodernějších dostupných technologií speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, přesně těch, které budete potřebovat z odpaliště až na green. Všechny hlavy holí Bloom jsou navrženy pro snazší hratelnost, maximální odpouštění i u nepřesně trefených ran, vyšší úhel letu míčků po odpalu a dosahují větších vzdáleností. S těmito funkčními inovacemi pro každý aspekt hry bude set Cleveland Bloom klíčem k vaší úspěšné a příjemné hře. 

  • obsahuje vše, co budete při hře potřebovat z odpaliště až na green
  • vysoký design MOI zlepšuje vzdálenost a promíjení u nepřesně trefených ran
  • je vhodný pro hráčky s HCP 54-20
  • naše akční cena *****

Set obsahuje:

  • driver 10,5° s hlavou velikosti 460cc nabízí dlouhé a rovné odpaly
  • fairwayové dřevo č.5 - nízko položené těžiště pro snazší zasažení a docílení optimální trajektorie
  • hybrid č: 5H, 6H - hlavy holí poskytují přesnost a kontrolu odpalu i z těžších terénů
  • železa: 7-8-9-PW-SW na dámských grafitových shaftech, hlavy želez skvěle napomáhají prodloužení ran při zachování konzistence, wedge Cleveland mají pokročilé technologie a jsou vysoce ceněné
  • putter tvaru hlavy mallet má výbornou kontrolu směru i délky patu a větší sweet spot, přináší větší toleranci k úderům mimo střed impaktové plochy, je s ním jednodušší udržet požadovaný směr
  • cart bag - je velmi lehký, má přehledné vrchní dělení pro snadnou organizaci holí a ochranu shaftů, příjemný a funkční design, odolná konstrukce, kapsy mají dostatek místa pro vaše golfové příslušenství a jsou snadno přístupné.


Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close