Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland Huntington Beach 1 patr

Nové

Putter Cleveland Huntington Beach 1 nabízí Tour osvědčený design, ale hlavně zlepšuje cit a zvuk. Frézování úderová plošky ve tvaru diamantu je 4x hlubší než u předchozích verzí. Umocňuje tím cit zahrání a přenos energie při nárazu.

Více informací

1 970 Kč

3 490 Kč

-43 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Velmi dobře hodnocený v testech

Putter Cleveland Huntington Beach 1 nabízí Tour osvědčený design, ale hlavně zlepšuje cit a zvuk. Frézování úderová plošky ve tvaru diamantu je 4x hlubší než u předchozích verzí. Umocňuje tím cit zahrání a přenos energie při nárazu.

Blade klasický tvar umožňuje nejlepší kontrolu směru i délky patu. Jsou vhodné na tvrdé a rychlé greeny, kde potřebujete mít co nejjemnější kontrolu nad míčkem. Tento tvar je velice oblíben u profesionálních hráčů. 

  • patry Huntington dosahují lepšího umístění než některé patry Oddysey, TaylorMade a Scotty CameronGolf digest 2.png
  • Tour osvědčený design je ideální pro hráče všech úrovní - od začátečníků až po experta
  • saténová povrchová úprava pomáhá snížit oslnění od slunce
  • měkká, nerezová ocel 304 přináší měkčí pocit, je o 51 procent měkčí než 17-4 z nerezavějící oceli 
  • nižší těžiště maximalizuje moment setrvačnosti pro vyšší odpouštění a minimální ztrátu vzdálenosti při úderech mimo ideální střed
  • grip s citlivou zpětnou vazbou
  • kvalita / cena *****

Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 
WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close