Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland Launcher HB Driver

Nové

Vzdálenost a promíjení jsou ideální kombinací pro všechny golfisty. Nový driver Cleveland Launcher HB to poskytuje velkou měrou díky inovacím, které zahrnují HiBore Crown, Flex-Fins, Face Launcher Cup Face a ultralehký krček. Připravte se na to.

Více informací

6 965 Kč

10 944 Kč

-36 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Ideální kombinace vzdálenosti a promíjení

Vzdálenost a promíjení jsou ideální kombinací pro všechny golfisty. Nový driver Cleveland Launcher HB to poskytuje velkou měrou díky inovacím, které zahrnují HiBore Crown, Flex-Fins, Face Launcher Cup Face a ultralehký krček. Připravte se na to.

HiBore korunka hlavy hole
Přepracovaná korunka HiBore (která snižuje korunku o 5 mm) vytváří vysokou rychlost míčku 

Face
Hmotnost v tomto ultralehkém provedení je umístěna níže a hlouběji. To znamená dvě věci: vyšší úhel startu a více promíjení

Shaft
Miyazaki C. Kua je shaft vyrobený v Japonsku a vážící pouze 50 gramů, tento pokročilý, lehký shaft podporuje snazší švih a vyšší rychlost hlavy.

  • hlava hole velikosti 460cc
  • zaměřen na golfisty 10-20 HCP s rychlostí rychlosti 95 mph nebo nižší (po testování a velmi kladném hodnocení ukázal mnohem širší uplatnění)
  • TWT (Three Word Tech) technologie umožňuje větší prohnutí face pro vyšší rychlost míčku
  • je lehký s nízkým těžištěm a díky jednoduché konstrukci je to kvalita za zajímavou cenu
  • naše akční cena *****


Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 
WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close