Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland TFI 2135 Satin 8.0 CB Putter

Nové

3 990 Kč

5 990 Kč

-33 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Vítěz testů mezi patry!

Puttery TFI 2135 přinášejí revoluční technologie pro lepší pocit a výkon. Disponují optimalizovaným frézováním úderové plochy pro dosažení vyžší míry odpustnosti. S putterem TFI 2135 má míček konzistentnější rychlost. Vložka Polymer TPU výborně tlumí vibrace a zlepšuje pocit při úderech. Spolu s hlubokým frézováním přináší jeden z nejtišších putterů. Technologie 2135 Alignment a barevné sladění přináší vyrovnané údery a lepší zaměření úderů.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close