Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cobra F-Max One dámský set želez

Nové

Při klasických saftech je třeba měnit polohu nohou, páteře, pozici míčku, což generuje potenciálně chyby. Při stejné délce šaftu (one length) se celý proces zjednodušuje.

Více informací

6 990 Kč

18 990 Kč

-63 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Při klasických saftech je třeba měnit polohu nohou, páteře, pozici míčku, což generuje potenciálně chyby. Při stejné délce šaftu (one length) se celý proces zjednodušuje. Každý hráč má svou oblíbenou hůl, pro mnohé to je sedmička železo. To umožňuje právě tento set želez, kde hrajete pořád se stejně dlouhou holí. Hlavy holí jsou hmotnostně upraveny tak, aby délka a trajektorie úderů odpovídala klasickým holím.

Dlouhé železa (5,6) - dutá hlava hole s nízkým těžištěm

Střední železa (7, 8, 9, PW) - polodutá hlava hole s cílem maximalizovat odpuštění špatně trefené rány

Krátká železa (GW, SW) - tradiční styl hlavy hole pro maximální přesnost

GRIP: Lamkin REL 360 - Blue/Pink

SHAFT: Graphite: Cobra Superlite 55


Specifikace:

GRIP: Lamkin REL 360 - Blue/Pink
SHAFT: Graphite: Cobra Superlite 55

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close