Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cobra King F7 set želez, ocel

Nové

Nejlepší železa značky Cobra King F7 používají pokročilé stavební technologie pro optimalizaci výkonu jednotlivých holí pro větší vzdálenost, přesnost a odpouštění. Jednotlivé hole setu optimalizují výkon a umožňují přesnější odpaly. Pomohou dosáhnout větších vzdáleností a odpouštění u dlouhých želez, přesné ovládání u střední části setu a neuvěřitelnou kontrolu krátkých želez.

Více informací

12 790 Kč

24 490 Kč

-47 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Inovatívní technologie důmyslně zpřesňují hru

Nejlepší železa značky Cobra King F7 používají pokročilé stavební technologie pro optimalizaci výkonu jednotlivých holí pro větší vzdálenost, přesnost a odpouštění.

Jednotlivé hole setu optimalizují výkon a umožňují přesnější odpaly. Pomohou dosáhnout větších vzdáleností a odpouštění u dlouhých želez, přesné ovládání u střední části setu a neuvěřitelnou kontrolu krátkých želez.

MULTI-materiál - použitím kombinací s lehkými materiály u zadní dutiny došlo k přesunu těžiště níže a hlouběji do hlavy hole pro zvýšení dosažených vzdáleností a promíjení nepřesně trefených úderů

Přemístění části hmotnosti na obvod impaktové plochy poskytlo velmi vysokou MOI. To znamená, že hole jsou stabilnější, což se promítá do vyšší rychlosti míče a rovnějších odpalů.

100% CNC frézované drážky zlepšují strukturu a jejich účinnost. Tím se zvyšuje rotace a optimalizuje trajektorie celého setu. Výsledkem je lepší ovládání, funkčnost a jistota při hře na green k jamce.

  • shaft: Fujikura Pro 55i graphite, Ladies flex
  • standardně dodávaný grip: Lamkin REL

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cobra Puma Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje pouze a originálního zboží. V případě, že si u nás objednáte hole na míru, jsou pro Vás upraveny přímo ve fittingcentru Cobra Puma Golf.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close