Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close
Sleva! Obrázek Zobrazit větší

Colin Montgomerie automatická patovací jamka

12411

Nové

Na objednávku

490 Kč

590 Kč

-16 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Při pravidelném tréninku sníží Vaše skóre!

Automatická patovací jamka vrácející míček Colin Montgomerie Auto Putt returner umožní pohodlný a efektivní trénink patování i v pohodlí vašeho domova. Mnohým golfistům může napomoci při pravidelném tréninku k výraznému snížení jejich skóre.

  • použití možné doma, kanceláři i v tréninkových halách
  • vyžaduje baterie 2 x 1.5 V

Napomáhá výuce síly úderu:

  • slabý úder míček nezapadne do jamky
  • silný úder míček vypadne
  • správná síla úderu - míček je vracen mechanismem zpět


Pro připomenutí 2.png

Proč věnovat patování více pozornosti!

Golf je hrou na dlouhé vzdálenosti, ale skóre se dá snadno ztratit při centimetrové hře na greenech. Znáte tu pravdu: "Driverům se tleská, ale peníze se vydělávají na greenu!" ? My si ji upravíme do podoby "...skóre se dohání na greenu". Určitě se Vám stalo, že po perfektní ráně z odpaliště a úspěšném zahrání na green přijde pohroma v podobě několika zahozených centimetrových patů. Patování se často věnuje málo pozornosti. Naše nabídka tréninkových patovacích pomůcek by Vám měla tento trénink usnadnit a zefektivnit. (tréninkové pomůcky zde)

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close