Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Filtrovat podle

Kategorie
více... zmenšit
Cena
39 114990
Výrobce
více... zmenšit
Baterie
více... zmenšit
Barva
více... zmenšit
Barva koleček
více... zmenšit

Golfové vozíkyPočet produktů: 346

V naší nabídce máme různé druhy golfových vozíků. Základní rozdělení je klasické (dvoukolové, tříkolové) a elektrické. Předností klasických vozíků je jednoduchost a především cena. Dvoukolové vozíky jsou lehčí a skladnější. Tříkolové jsou stabilnější, pohodlnější a komfortnější. Elektrické vozíky snižují únavu a poskytují větší komfort pro hráče.

Podkategorie

 • Klasické vozíky
  Umožní hráčům šetřit síly při manipulaci s jejich golfovým bagem a soustředit se plně na hru. Jsou ve dvou a tří kolových provedeních. Fyzioterapeuti po celém světě Vám však doporučí technologii tří koleček pro přepravu golfového bagu na hřišti, protože to znamená nejmenší zatížení na záda a nohy. Budete se cítit svěží na hru a můžete tak mírně zlepšit i své skóre.
 • Elektrické vozíky
  Nabízejí golfistům větší komfort při manipulaci s jejich golfovým bagem a možnost soustředit se plně na hru. Fyzioterapeuti po celém světě je doporučují pro přepravu golfového bagu na hřišti, protože to znamená nejmenší zatížení na záda a nohy. Budete se cítit svěží na hru a můžete tak mírně zlepšit i své skóre.
 • Dětské vozíky
  Umožní mladým golfistům šetřit síly při manipulaci s jejich golfovým bagem a soustředit se plně na hru. V jejich věku je nezanedbatelným důvodem použití i zdravý vývoj a tomu rozhodně bag na zádech po celých 18ti jamkách neprospěje. Vozíky jsou ve dvou a tří kolových provedeních. Fyzioterapeuti po celém světě Vám však doporučí technologii tří koleček, protože to znamená nejmenší zatížení na záda a nohy. Budou-li se cítit junioři svěží na hru, může to významně zlepšit i jejich skóre.
 • Příslušenství k vozíkům
  Příslušenství golfových vozíku umocňuje komfort jejich použití. Různé doplňky a držáky např. pro stále rozšířenější GPS, mohou navíc usnadnit hru a přispět ke snížení skóre. Tašky a kryty, ať už přesně pro váš vozík nebo univerzální, pomohou vzít si s sebou něco navíc nebo k ochraně vaší výbavy.
 • Náhradní díly
  Nabízíme řadu těch nejvíce žádaných běžných dílů pro golfové vozíky. Pokud jste nenašli díl, který hledáte, napište nám na info@webgolf.cz a obratem se pokusíme sdělit cenu a dostupnost tohoto dílu.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 346 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 346 položek
Close