Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Hrané míčky Srixon Soft Feel Lady kvalita A+, dámské 30ks)

23102

Nové

Golfový míček Srixon Soft Feel Lady má nejnovější technologii firmy a nový vrchní kryt Spin Skin se zvýšenou třecí silou pro zvýšení spinu, což umožňuje zvýšenou kontrolu u krátké hry na green.

Více informací

690 Kč

990 Kč

-30 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Vynikající měkký pocit

Golfový míček Srixon Soft Feel Lady má nejnovější technologii firmy a nový vrchní kryt Spin Skin se zvýšenou třecí silou pro zvýšení spinu, což umožňuje zvýšenou kontrolu u krátké hry na green. Zároveň technologie vrstev s extra měkkým vysoce pružným jádrem poskytuje i nadstandardní výsledky u hry z týčka a u dlouhých ran.

  • 2-vrstvý měkký golfový míček nové technologie
  • ve své páté generaci nabízí stejné výkonnostní výhody jako Soft Feel s mírně vyšším startem
  • nový ionomerní vnější obal míčku Spin Skin zvýšil třecí sílu o 20% pro maximální kontrolu
  • výborná aerodynamika s 344 dimply
  • balení obsahuje 30ks
  • určen golfistkám se švihovou rychlostí mezi 70-90 mph

ahv%C4%9Bzdy.jpg


Nabízíme rychlý a kvalitní potisk golfových míčků za nejnižší ceny možný i na počkání po dohodě s prodejcem. U vybraných míčku v naší nabídce je potisk zcela Zdarma. (info zde)

Srixon je 4. největší golfová společnost na světě a vyrábí golfové míčky od roku 1930. Svojí kvalitou golfových míčků se zařadila mezi přední výrobce. Drží více než 700 technologických patentů po celém světě. To vysvětluje, proč tak mnoho hráčů na Tour hraje těmito míčky.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close