Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Hrané míčky Titleist Pro V1 (obnovený lak)

80130

Nové

Proč nevylepšit, to co není zničené?
Míčky TITLEIST PRO V1x vybrané pro obnovení laku jsou 100% neporušené a mají pouze kosmetická zabarvení. Jsou důkladně tříděny a pečlivě zbaveny povrchových nečistot vodním tryskáním, které neporuší logo firmy a popisky.

Více informací

Na objednání

49 Kč

79 Kč

-37 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Hraný míček TITLEIST PRO V1x s obnoveným lakem

Proč nevylepšit, to co není zničené?
Míčky TITLEIST PRO V1x vybrané pro obnovení laku jsou 100% neporušené a mají pouze kosmetická zabarvení. Jsou důkladně tříděny a pečlivě zbaveny povrchových nečistot vodním tryskáním, které neporuší logo firmy a popisky. Následuje potažení nátěrem srovnatelný s procesem výroby nových míčků, aby získaly svůj dřívější vzhled, což ale nijak zásadně nemění jejich vlastnosti.

Je nějaký rozdíl ve výkonu?
Minimální. Proti novým míčkům vykázaly v provedených testech velmi minimální ztráty (ve skutečnosti statisticky nevýznamné). Průměrný golfista není schopen duplikovat golfový švih a všechny další faktory ovlivňují hru podstatněji. 

Golfový míček Pro V1x vytvořila firma Titleist jako alternativu ke standardním Pro V1 pro ty golfisty, kteří hledají více rotace a kontroly u krátké hry a nízkou rotaci pro dlouhé rovné odpaly a konzistentní let míčku. Míčky mají nový vrchní kryt z patentovaného thermoset uretanového elastomeru a dvoujádra ZG. Vrchní aerodynamika má 328 čtyřbokých důlků (dimplů) zlepšujících aerodynamiku potřebnou pro optimální let míčku.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close