Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

MKids Junior Lite Driver

Nové

1 372 Kč

1 525 Kč

-10 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Vyvinuto pro nejmenší a juniorské golfisty

"V MKids jsme nadšeni golfem mladých a chtěli bychom mladým hráčům umožnit co nejlepší start do hry golfu tím, že jim poskytneme nejlepší vybavení, které jim umožní stát se nejlepšími hráči."

Roky výzkumu firmy MKids vedly k řadě golfových holí navržených s ohledem na výšku hráče, sílu a rychlosti švihu. Specifikace je progresivní a tím nabízí růstové etapy po 4 "/ 10cm, což umožňuje nejmenším hráčům hrát s důvěrou a dosáhnout svého plného potenciálu.

Progresivní délka, tuhost shaftu tloušťka gripu, velikost hlavy, její hmotnost a úhly, to vše musí být perfektně vyladěno a přizpůsobeno síle a golfovému švihu určité výškové kategorie mladého hráče pro dosažení optimální hratelnosti, odpouštění a nakonec i jistoty.

Firma MKids ovlivnila významně vývoj pro začínající a juniorské golfisty. Roky výzkumu vedly k optimalizaci golfových holí s ohledem na výšku hráče, sílu a rychlosti švihu. Podle mnoha odborníků bylo dosaženo optimální hratelnosti, odpouštění a nakonec i jistoty.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close