Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

PGA Tour 4-Sight Pro patovací pomůcka - zrcadlo

7716776-131789

Nové

Na objednávku Předpokládaný termín dodání 24.9.2021

727 Kč

808 Kč

-10 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Pro zdokonalení polohy patru a postoje

PGA Tour Putting Alignment Mirror je výborná patovací pomůcka, která vylepší váš postoj nad golfovým míčkem správným vyrovnáním očí a ramen. Lépe zobrazí, zda je hůl otevřena nebo zavřena ke směru dráhy na jamku při zdvihu i impaktu.

  • můžete použít jakýkoliv váš patr
  • trénink je možný jak doma, tak i na cvičném greenu
  • vylepší rolování po odehrání
  • naše akční cena *****

pga_e_original_288.jpgPGA Tour je jednou z nejvíce respektovaných organizací v golfovém světě. Hostí řadu zajímavých a respektovaných turnajů s nejlepšími hráči. V průběhu let PGA Tour vydala celou řadu oficiálních PGA Tour golfových doplňků. V naší nabídce zde.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close