Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Srixon ZX7 Driver

Nové

Nastavitelnost a pronikavý let míčku

Driver Srixon ZX7 vyniká vysokou mírou odpouštění nepřesně trefených ran a hra s ním je tedy velmi příjemná. Můžete snadno vytvořit tvar trajektorie, která odpovídá vašemu stylu, tvaru dráhy nebo náladě.

Více informací

12 990 Kč

17 990 Kč

-27 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Nastavitelnost a pronikavý let míčku

Driver Srixon ZX7 vyniká vysokou mírou odpouštění nepřesně trefených ran a hra s ním je tedy velmi příjemná. Můžete snadno vytvořit tvar trajektorie, která odpovídá vašemu stylu, tvaru dráhy nebo náladě.

Technologie Rebound Frame přidává druhou vrstvu flexibility pro ještě větší zpětný ráz při impaktu - je to jako pružina v pružině. Díky tomu využijete energii, kterou byste normálně ztratili.

  • nastavitelný krček umožňuje hráči nastavení loftu a lie podle toho, jak si představuje výslednou trajektorii míčku
  • 2 vyměnitelná závaží umožňují pohybovat těžištěm a upřednostňovat tvar draw nebo fade
  • nízký spin
  • ploší, mělčí a rovnější nový tvar hlavy vzbuzuje důvěru
  • o 15% větší karbonová korunka má nízkou hmotnost, tlačí MOI nahoru a zvyšuje odpouštění nepřesných úderů

Srixon je 4. největší golfová společnost na světě a svojí kvalitou golfových míčků a holí se zařadila mezi současné přední výrobce. Drží více než 700 technologických patentů po celém světě. To vysvětluje, proč tak mnoho hráčů na Tour hraje jejími produkty.

 
 
 

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close