Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

TaylorMade M1 Driver

Nové

8 490 Kč

16 776 Kč

-49 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

TaylorMade M1 Driver je nejuniverzálnějším a nejjednodušeji nastavitelným driverem v historii společnosti. Kombinací titanu a sedmivrstvého karbonového kompozitu bylo docíleno zvýšení rychlosti míče, vyšší míry odpouštění a tím dosažení větší a stabilnější vzdálenosti. Nová konstrukce přinesla důležitou úsporu váhy a díky tomu byl driver obohacen o T-track systém posuvných závaží, který je jednou z hlavních předností a silných stránek M1. Díky těmto závažím můžete volit nastavení preferované trajektorie letu míče. T-systém se skládá ze dvou posuvných lišt. Přední závaží (souběžně s úderovou plochou) umožňuje golfistům nastavení trajektorie míče ve směru fade (míč točící doleva) či draw (míč točící doprava). Novinkou je však posuvné závaží, které je postaveno kolmo ke směru úderové plochy. Je jím možno posouvat těžiště hole dopředu či dozadu, což má velký vliv na rotaci míče, vzletový úhel i výšku trajektorie.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close