Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

US Kids Ultralight Series Wood Headcovers

Nové

Na objednávku Předpokládaný termín dodání 1.6.2020

376 Kč

418 Kč

-10 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Ochranný obal na hlavu hole

  • WT-10u Kryt hlavy se hodí do Woods velikosti UL63 a UL60
  • WT-15u Kryt hlavy se hodí do Woods velikosti UL57 a UL54
  • Kryt hlavy WT-20u se hodí do Woods velikosti UL51 a UL48
  • WT-25U Head cover hodí UL45 a UL42 velikosti Woods
  • WT-30u Kryt hlavy se hodí do dřeva UL39

Firma U.S.KidsGolf ovlivnila významně vývoj pro začínající a juniorské golfisty. Roky výzkumu vedly k optimalizaci golfových holí s ohledem na výšku hráče, sílu a rychlosti švihu. Podle mnoha odborníků bylo dosaženo optimální hratelnosti, odpouštění a nakonec i jistoty.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close