Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Filtrovat podle

Categories
více... zmenšit
Price
682 25362
Manufacturers
více... zmenšit
Farbe
více... zmenšit

Golfové bagyEs gibt 373 Artikel.

Golfové bagy rozdělení. Na záda (Stand bagy) mají dva rammení popruhy a vyklápěcí nožičky. Na vozík (Cart bagy) mají jeden popruh pro snažší manipulaci na kratší nošení. Víkendové/Pencil bagy pro menší počet holí. Na cesty (Travel bagy) pro bezpečnější ochranu bagů s holemi na cestách a letištích vybaveny kolečky pro pohodlnější manipulaci.

Unterkategorien

 • Bagy na záda

  Takzvané Stand bagy mají dva ramenni popruhy, jsou lehké a vybavené vystřelovacími nožičkami pro rychlé a snadné postavení při hře. Golfové bagy na záda volí předevší hráči, kteří rádi chodí bez vozíku.

 • Bagy na vozík

  Golfové bagy na vozík zvané také Cart bagy jsou přizpůsobeny pro uchycení na golfový vozík. Nabízejí více místa pro hole až se 14 komorami a mají větší počet kapes pro vaše golfové vybavení. Golfové bagy na vozík mají jeden popruh pro snažší manipulaci a pro nošení na kratší vzdálenosti.

 • Víkendové / Pencil bagy
  Víkendové/Pencil bagy jsou lehčí konstrukce a určené pro menší počet holí. Víkendové bagy jsou ideální pro rychlé kolo golfu nebo na driving, pokud nechcete trénovat se všemi holemi.
 • Tour / Staff bagy
  Tour/Staff bagy jsou nejvyšší třída golfových bagů. Většinou je vidíme nesené caddy u profesionálních hráčů nebo hráčů vysoké úrovně. Tour/Staff bagy jsou o poznání větší než cart bagy a obvykle mají jeden ramenní popruh, velké logo značky, větší množství úložného prostoru pro vybavení a dokonce i náhradní oblečení.
 • Dámské bagy
  Dámské bagy se odlišují pouze barevným provedením, ale rozdělení na stand bagy a cart bagy zůstáva stejné. Mají i stejné rozdělení prostoru pro hole, velikost úložného prostoru a kvalitu použitých materiálů.
 • Travel Covery
  Nabízíme širokou nabídku golfových travel coverů od předních světových značek až po velmi jednoduché travel covery s velmi příznivou cenou. V nabídce jsou polstrované travel covery, skořepinové travel covery, ale i klasické travel covery, které jsou zaměřeny na celkově nízkou váhu. Pokud si nejste jisti s výběrem, rádi Vám poradíme na naší infolince.
pro Seite
Zeige 1 - 16 von 373 Artikeln
Zeige 1 - 16 von 373 Artikeln
Close