Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Filtrovat podle

Categories
více... zmenšit
Price
39 114990
Manufacturers
více... zmenšit
Baterie
více... zmenšit
Farbe
více... zmenšit
Barva koleček
více... zmenšit

Golfové vozíkyEs gibt 329 Artikel.

V naší nabídce máme různé druhy golfových vozíků. Základní rozdělení je klasické (dvoukolové, tříkolové) a elektrické. Předností klasických vozíků je jednoduchost a především cena. Dvoukolové vozíky jsou lehčí a skladnější. Tříkolové jsou stabilnější, pohodlnější a komfortnější. Elektrické vozíky snižují únavu a poskytují větší komfort pro hráče.

Unterkategorien

 • Klasické vozíky
  Umožní hráčům šetřit síly při manipulaci s jejich golfovým bagem a soustředit se plně na hru. Jsou ve dvou a tří kolových provedeních. Fyzioterapeuti po celém světě Vám však doporučí technologii tří koleček pro přepravu golfového bagu na hřišti, protože to znamená nejmenší zatížení na záda a nohy. Budete se cítit svěží na hru a můžete tak mírně zlepšit i své skóre.
 • Elektrické vozíky
  Nabízejí golfistům větší komfort při manipulaci s jejich golfovým bagem a možnost soustředit se plně na hru. Fyzioterapeuti po celém světě je doporučují pro přepravu golfového bagu na hřišti, protože to znamená nejmenší zatížení na záda a nohy. Budete se cítit svěží na hru a můžete tak mírně zlepšit i své skóre.
 • Dětské vozíky
  Umožní mladým golfistům šetřit síly při manipulaci s jejich golfovým bagem a soustředit se plně na hru. V jejich věku je nezanedbatelným důvodem použití i zdravý vývoj a tomu rozhodně bag na zádech po celých 18ti jamkách neprospěje. Vozíky jsou ve dvou a tří kolových provedeních. Fyzioterapeuti po celém světě Vám však doporučí technologii tří koleček, protože to znamená nejmenší zatížení na záda a nohy. Budou-li se cítit junioři svěží na hru, může to významně zlepšit i jejich skóre.
 • Příslušenství k vozíkům
  Příslušenství golfových vozíku umocňuje komfort jejich použití. Různé doplňky a držáky např. pro stále rozšířenější GPS, mohou navíc usnadnit hru a přispět ke snížení skóre. Tašky a kryty, ať už přesně pro váš vozík nebo univerzální, pomohou vzít si s sebou něco navíc nebo k ochraně vaší výbavy.
 • Náhradní díly
  Nabízíme řadu těch nejvíce žádaných běžných dílů pro golfové vozíky. Pokud jste nenašli díl, který hledáte, napište nám na info@webgolf.cz a obratem se pokusíme sdělit cenu a dostupnost tohoto dílu.
pro Seite
Zeige 1 - 16 von 329 Artikeln
Zeige 1 - 16 von 329 Artikeln
Close