Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland Black Custom Driver

Nové

Driver Cleveland Black Custom je lehký, nastavitelný driver, který je navrženy pro amatérské golfisty, aby jim zlepšil jejich skóre. Je optimalizován pro golfisty, kteří mají švihovou rychlost mezi 85 mph a 105 mph.

Více informací

SKLADEM Expedujeme ihned nebo možnost odběru!

4 500 Kč

9 990 Kč

-54 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Osvědčený výkon v lehkém a nastavitelném driveru

Driver Cleveland Black Custom je lehký, nastavitelný driver, který je navržen pro amatérské golfisty, aby jim zlepšil jejich skóre. Je optimalizován pro švihovou rychlost mezi 85 mph a 105 mph. Patří k nejlehčích driverů na trhu. Použití technologie Speed Innovation do řady CG Black zajistilo holím mnohem větší lehkost, délku a rychlost míčku než kdy předtím. CG Black Custom driver nabízí nastavitelný loft v rozsahu od 9° do 12° a je standardně dodáván na grafitu Mitsubishi® Bassara E50.

Možnost zapůjčení driveru k otestování! Více informací na tel.: 723 111 888

  • nastavitelný loft 9°-12°
  • LOW SWING MOI - vyšší rychlost hlavy a větší vzdálenosti se stejným úsilím jako u jiných driverů
  • těžiště bylo přesunuto dolů a hlouběji směrem k zadní části hlavy velikosti 460cc pro vyšší úhel startu 
  • akční cena *****


Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close