Close

Ecco S-Lite golfové boty, bílé

Nové

Kvalita bez kompromisu - od odpaliště až do klubovny i jinde
Golfové boty Ecco S-Lite navržené s ohledem na pohodlí a výkon, zajišťují všechny vaše potřeby, abyste se mohli soustředit plně na hru. Spojení výkonnosti na hřišti se stylovostí mimo hřiště, zaručují mimořádné pohodlí od odpaliště až do klubovny i jinde.

Více informací

2 590 Kč

4 190 Kč

-38 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Kvalita bez kompromisu - od odpaliště až do klubovny i jinde

Golfové boty Ecco S-Lite navržené s ohledem na pohodlí a výkon, zajišťují všechny vaše potřeby, abyste se mohli soustředit plně na hru. Spojení výkonnosti na hřišti se stylovostí mimo hřiště, zaručují mimořádné pohodlí od odpaliště až do klubovny i jinde.

Boty jsou vyrobené z odolné kůže ECCO YAK s akcentem v podobě vytlačeného vzoru pro mimořádnou prodyšnost, jsou navrženy pro pocit mimořádné lehkosti, kterou si užijete od první jamky až po klubovnu. Pružná podešev E-DTS® LIGHT, tvarovaný kožený opatek a speciální mezipodešev nabízí vyšší stabilitu a jistější postoj při odpalu a technologie FLUIDFORM™ tlumí nárazy a zajišťuje odpružení při chůzi po hřišti.

  • Průkopnická golfová bota s vytlačeným vzorem pro lehkost a prodyšnost
  • Svršky jsou vyrobeny z kvalitní jačí kůže ECCO YAK z našich vlastních koželužen pro hladký vzhled full grain kůže
  • Tvarovaný kožený opatek v kontrastní barvě zaručuje mimořádnou stabilitu při každém odpalu
  • FLUIDFORM™ je proces přímého vstřikování aplikující tekuté materiály na naše jedinečná kopyta pro vytvoření pohodlné základny vaší boty
  • Mimořádně pružná podešev E-DTS® LIGHT nabízí pevnost a odolnost při hře
  • Vložka zaručuje optimální pohodlí v botě

Firma Ecco věnuje maximální pozornost detailům od návrhu až po výrobu. Společnost rozvíjí svůj úspěch v nekompromisní kvalitě, inovační technologii a designu. Jejich filozofií je vyrábět boty, které jsou tvarované tak, aby se vešly na nohy, nikoli naopak. Opravdová vášeň je nezbytná k tomu, aby jste vytvořili skvělé boty. 

Prodejna WebGolf.cz v Praze

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

Close