Close

Filtrovat podle

Kategorie
Ceny
Výrobce
více... zmenšit
Barva (1)
Barva (2)
více... zmenšit
Filter

Golfové bagyPočet produktů: 695

Golfové bagy rozdělení. Na záda (Stand bagy) mají dva rammení popruhy a vyklápěcí nožičky. Na vozík (Cart bagy) mají jeden popruh pro snažší manipulaci na kratší nošení. Víkendové/Pencil bagy pro menší počet holí. Na cesty (Travel bagy) pro bezpečnější ochranu bagů s holemi na cestách a letištích vybaveny kolečky pro pohodlnější manipulaci.

Podkategorie

 • Bagy na záda

  Takzvané Stand bagy mají dva ramenni popruhy, jsou lehké a vybavené vystřelovacími nožičkami pro rychlé a snadné postavení při hře. Golfové bagy na záda volí předevší hráči, kteří rádi chodí bez vozíku.

 • Bagy na vozík
  Golfové bagy na vozík zvané také Cart bagy jsou přizpůsobeny pro uchycení na golfový vozík. Nabízejí více místa pro hole až se 14 komorami a mají větší počet kapes pro vaše golfové vybavení. Golfové bagy na vozík mají jeden popruh pro snažší manipulaci a pro nošení na kratší vzdálenosti.
 • Víkendové / Pencil bagy
  Víkendové/Pencil bagy jsou lehčí konstrukce a určené pro menší počet holí. Víkendové bagy jsou ideální pro rychlé kolo golfu nebo na driving, pokud nechcete trénovat se všemi holemi.
 • Tour / Staff bagy
  Tour/Staff bagy jsou nejvyšší třída golfových bagů. Většinou je vidíme nesené caddy u profesionálních hráčů nebo hráčů vysoké úrovně. Tour/Staff bagy jsou o poznání větší než cart bagy a obvykle mají jeden ramenní popruh, velké logo značky, větší množství úložného prostoru pro vybavení a dokonce i náhradní oblečení.
 • Dámské bagy
  Dámské bagy se odlišují pouze barevným provedením, ale rozdělení na stand bagy a cart bagy zůstáva stejné. Mají i stejné rozdělení prostoru pro hole, velikost úložného prostoru a kvalitu použitých materiálů.
 • Travel Covery
  Nabízíme širokou nabídku golfových travel coverů od předních světových značek až po velmi jednoduché travel covery s velmi příznivou cenou. V nabídce jsou polstrované travel covery, skořepinové travel covery, ale i klasické travel covery, které jsou zaměřeny na celkově nízkou váhu. Pokud si nejste jisti s výběrem, rádi Vám poradíme na naší infolince.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 695 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 695 položek
Close