Close

Filtrovat podle

Kategorie
Cena
Výrobce
více... zmenšit
Velikost (1)
více... zmenšit
Velikost (2)
více... zmenšit
Barva (1)
Barva (2)
více... zmenšit
Barva (3)
Filter

Golfové botyPočet produktů: 717

Golfové boty je možné vybírat mezi spajkovými a bezspajkovými. Bezspajkové boty mají výhodu, že je můžete nosit nejen na golf, spajkové boty mají naopak větší stabilitu, která je při golfovém švihu velmi důležitá. Níže můžete vybrat podle značky, barvy nebo požadované velikosti.

Podkategorie

  • Pánské golfové boty
    Pánské golfové boty je možné vybírat mezi spajkovými a bezspajkovými. Bezspajkové boty mají výhodu, že je můžete nosit nejen na golf, spajkové boty mají naopak větší stabilitu, která je při golfovém švihu velmi důležitá. Níže můžete vybrat podle značky, barvy nebo požadované velikosti.
  • Dámské golfové boty
    Dámské golfové boty je možné vybírat mezi spajkovými a bezspajkovými. Bezspajkové boty mají výhodu, že je můžete nosit nejen na golf, spajkové boty mají naopak větší stabilitu, která je při golfovém švihu velmi důležitá. Níže můžete vybrat dámské golfové boty podle značky, barvy nebo požadované velikosti.
  • Juniorské golfové boty
  • Příslušenství k botám
    Zde Vám nabízíme např. důležité spreje tvořící ochranou a odpuzující vrstvu pro vaše boty, bagy a oblečení. Najdete zde tašky pro golfové boty, vyměnitelné spiky, různé čistící potřeby - zkrátka vše, co golfista potřebuje.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 717 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 717 položek
Close