Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Bridgestone B330S golfové míčky, bílé

Nové

Bridgestone Tour 330-S Golf Ball je vybaven technologíí Hydro Core - revoluční proces, který zlepšuje gradaci jádra o 30%, což vede ke snížení rotace a delší vzdálenosti z odpaliště. Tato Tour speciálně navržena pro křídlové rychlosti nad 105 mph.

Více informací

SKLADEM do 1-2 dnů

990 Kč

1 390 Kč

-28 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Spolehlivý výkon a kontrola míče

Golfový míček Bridgestone Tour 330-S je vybaven revoluční technologií Hydro Core, která zlepšuje gradaci jádra o 30%, což vede ke snížení rotace a delší vzdálenosti z odpaliště. Tato Tour technologie je speciálně navržena pro rychlosti nad 105 mph.

  • 4-vrstvý míček
  • měkké elastické jádro - Hydro Core
  • velmi měkká urethanová vrstva pro vynikající kontrolu u krátké hry
  • Technologie Seamless Cover
  • ionomerní vnitřní vrstva pro vyšší rychlost
  • akční cena *****

Potisk golfových míčků nově i na počkání !

Jsme jediný obchod v České republice, kde Vám potisk golfových míčků realizujeme i na počkání. Potisknout golfové míčky je možné logem, fotkou nebo textem. Pokud si přejete poslat nabídku na potisk golfových míčků, využijte náš formulář ZDE nebo navrhněte svůj vlastní potisk golfových míčků přímo online.

Disponujeme vlastním moderním tiskařským strojem, který golfové míčky potiskne nejnovější technologií a kvalitními barvami pro velkou odolnost. Vše můžete snadno objednat, dodání a realizace i na počkání. Pro potisk nás můžete kontaktovat také na potisky@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close