Close

Filtrovat podle

Kategorie
Cena
Výrobce
více... zmenšit
Filter

Golfové přístrojePočet produktů: 108

Obrovským pomocníkem na hřišti se staly golfové GPS a laserové dálkoměry, které Vám dokáží velmi přesně změřit dle vybraného modelu vzdálenost buď k překážce nebo k jamce. Můžete tak velmi snadno a rychle zjistit vaší přesnou vzdálenost a nespoléhat se jen na odhad nebo značení na golfovém hřišti. Řada přístrojů pro určení pouze vzdálenosti je v...
Obrovským pomocníkem na hřišti se staly golfové GPS a laserové dálkoměry, které Vám dokáží velmi přesně změřit dle vybraného modelu vzdálenost buď k překážce nebo k jamce. Můžete tak velmi snadno a rychle zjistit vaší přesnou vzdálenost a nespoléhat se jen na odhad nebo značení na golfovém hřišti. Řada přístrojů pro určení pouze vzdálenosti je v souladu s pravidly ČGF. Golfové GPS jsou mnohem menší a pohodlnější. Patří sem golfové hodinky, golfové navigace a aplikace pro chytré telefony, které zobrazí pozice hlavních bodů, jejich vzdálenost a často i letecký snímek, nebo dokonce virtuální průlet celé dráhy. To velice pomůže na neznámém hřišti. Většinou je využívají hráči s HCP 10 a více. Laserové dálkoměry dokáží změřit vzdálenost k jakémukoliv objektu např. praporku, stromu, bankru, ale velice dobře zobrazí i vzdálenost hráčů před Vámi. Rovněž je možné změřit např. i převýšení. Dálkoměry s převýšením nejsou však povoleny při turnajích a mohou být použity při tréninkových kolech většinou u lepších hračů s HCP 10 a nižším. Snadnost použití Systémy GPS jsou jednoduché na ovládání a informace jsou k dispozici téměř okamžitě. Jsou mnohem menší a pohodlnější, ale musíte nejprve překontrolovat databázi, zda obsahuje konkrétní hřiště a případně potřebné údaje stáhnout. Většina GPS přístrojů však již při prodeji obsahuje více než 35.000 golfových hřišť(!) z celého světa včetně českých. Aktualizace jsou poskytovány téměř každý týden a převážně zdarma. Ukazují všechny důležité body na hrací dráze a u greenu většinou začátek, střed a konec. Nedostanete-li se skórkartou pozici jamky, může se vzdálenost jamky lišit o několik metrů. Nejnovější přístroje však umožňují přesun pin pozice a následně zobrazení přesnější vzdálenosti. Laserové dálkoměry můžete použít ihned a na jakémkoliv hřišti. Ukazují přesnějšíí údaje. Vyžadují však určitou dovednost při měření a je obtížné zaměřit vodorovné plochy jako je voda nebo písek. Zde je nutno zaměřit svislý objekt (který odrazí paprsek) v těsné blízkosti. U lacinějších modelů může negativně ovlivnit měření i déšť. Špičkové laserové dálkoměry dokáží zobrazit přesnou vzdálenost na 5 - 600 metrů. Závěr Jednotlivé typy dálkoměrů mají své výhody a nevýhody. Přehlednější, rychlejší zobrazení vzdálenosti a výborné celkové informace nabízejí GPS přístroje. Naopak všestranost, přesnost a zaměřit téměř cokoliv nabízejí laserové dálkoměry. V naší prodejně v Praze a v našem eshopu nabízíme prověřené přístroje předních výrobců jako jsou Nikon, Bushnell, GolfBuddy, Garmin a další. Rádi vám doporučíme nejvhodnější typ odpovídající vašim požadavkům a s přihlédnutím k vaší golfové úrovni. V každém případě Vám tyto golfové přístroje zpříjemní hru, pomohou snížit skóre a jsou výborným dárkem, který potěší každého hráče golfu.
Zobrazit

Podkategorie

 • Golfové dálkoměry
  Posunou Vaší hru na vyšší úroveň. Nabízejí golfistům velice jednoduché a neobyčejně přesné zaměření cíle. Jsou kompaktní, lehké a vodotěsné, vejdou se snadno do kapsy golfového bagu a lze je používat ve všech klimatických podmínkách.
 • Golfové GPS přístroje
  Obrovským pomocníkem na hřišti se staly golfové GPS, které Vám dokáží velmi přesně zobrazit vzdálenost buď k překážce nebo k jamce. Můžete tak velmi snadno a rychle zjistit vaší přesnou vzdálenost a nespoléhat se jen na odhad nebo značení na golfovém hřišti. Řada přístrojů je v souladu s pravidly ČGF. Golfové GPS jsou velice pohodlné, zobrazí pozice hlavních bodů, jejich vzdálenost a často i letecký snímek, nebo dokonce virtuální průlet celé dráhy. To velice pomůže na neznámém hřišti.
 • Golfové hodinky
  Obrovským pomocníkem na hřišti se staly golfové hodinky s GPS, které Vám dokáží velmi přesně zobrazit vzdálenost buď k překážce nebo k jamce. Můžete tak velmi snadno a rychle zjistit vaší přesnou vzdálenost a nespoléhat se jen na odhad nebo značení na golfovém hřišti. Řada přístrojů je v souladu s pravidly ČGF.
 • Tréninkové přístroje
  Golf je hra o koordinaci pohybů, nácviku a o analýze provedeného švihu. Náš sortiment golfových výcvikových pomůcek Vám pomůže s efektivním tréninkem. Některé pomůcky dokážou zobrazit a určit, jaké oblasti vaší hry jsou dobré a jaké je třeba přepracovat pro dosažení dokonalého golfového švihu.
 • Běžecké hodinky
 • Luxusní hodinky
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 108 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 108 položek
Close