Close

GolfPort Premium vypichovátko s markovátkem, modré

32661

Nové

229 Kč

590 Kč

-61 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Lehké a neničí kapsy

Golfové vypichovátko s magnetickým markovátkem (devote tool) je z hliníkové slitiny a je velmi lehké. Jednoduchým stiskem tlačítka můžete ostré hroty schovat a zabránit tak poškození kapsy oděvu nebo bagu. Stejným způsobem můžete opět hroty vysunout.  Součástí vypichovátka je také magnetické markovátko.

  • jednoduché ovládání vysunutí a zasunutí hrotů
  • neničí kapsy oděvu nebo bagu

ahv%C4%9Bzdy.jpg

Vypichovátko je nezbytností každého golfisty pro opravu pitchmarků/důlku po dopadu míčku na green. Nepsané pravidlo zní: "Golfista by měl opustit green v lepším stavu, než když na něj vstoupil." Nemá-li jej golfista u sebe, může být potrestán trestnými ranami nebo trestnou kartou. Správně opravený pitchmark se ztratí za 2-4 dny a u nesprávně nebo vůbec opraveného to může trvat týdny.

Firma dodávající golfistům doplňky, které nabízejí vysokou kvalitu, ergonomický komfort, inovativní funkce a vynikající design. 

Prodejna WebGolf.cz v Praze

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

Close