Close

Cleveland Bloom dámský golfový set 2017

Nové

Dámsky set Bloom je určen pro ženy, které chtějí zlepšit svou hru. Je navržen speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, přesně těch, které budete potřebovat z odpaliště až na green.

Více informací

SKLADEM

13 190 Kč

26 990 Kč

-51 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Nápaditý, lehký a velmi elegantníhodnocení zákazníků 4-8.jpg

Dámsky golfový set Cleveland Bloom získal mnohá kladná hodnocení. Je navržen s použitím nejmodernějších dostupných technologií speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, přesně těch, které budete potřebovat z odpaliště až na green. Všechny hole Bloom mají lehce zvětšené hlavy přinášející snazší hratelnost, maximální odpouštění i u nepřesně trefených ran, vyšší úhel letu míčků po odpalu a dosahují větších vzdáleností.

  • vysoký design MOI zlepšuje vzdálenost a promíjení
  • je vhodný pro hráčky s HCP 54-20
  • akční cena *****

Set obsahuje:

  • Driver (14°) s titanovou hlavou nabízí dlouhé a rovné odpaly
  • Fairway 3-Wood (19°) má nízko položené těžiště usnadňující trefení míčku při impaktu a pomáhá k rovnějším a delším odpalům.
  • Hybrid č.5 (23°), č.6 (27°) hratelné i z obtížnějších terénů, odpouštějí i nepřesně trefené míčky, rány získají na jistotě a délce.
  • Železa 7, 8, 9, PW (44°) a SW (56°) mají zvětšenou hlavu, která skvěle napomáhá prodloužení ran při zachování konzistence, wedge Cleveland mají pokročilé technologie a jsou vysoce ceněné.
  • Putter 4°, s délkou 33", putter tvaru hlavy mallet má větší sweet spot a je tolerantnější, má níže položené těžiště a je s ním jednodušší udržet požadovaný směr, ocelový shaft umožňuje přesnou kontrolu golfového míčku a grip zajišťuje bezpečné uchopení 
  • CartBag je velmi lehký. Vrchní část je rozdělena na 7 komor, což umožňuje přehledné a šetrné uspořádání holí, dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřebné věci nabízí 7 kapes na zip, má odnimatelnou kapsičku na cennosti, vrchní kryt chrání před deštěm a slouží i jako přepravní kapuce.

Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

Podobné zakoupené produkty

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close