Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Cleveland Bloom dámský golfový set 2017

Nové

Dámsky set Bloom je určen pro ženy, které chtějí zlepšit svou hru. Je navržen speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, přesně těch, které budete potřebovat z odpaliště až na green.

Více informací

SKLADEM

12 970 Kč

26 990 Kč

-51 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Nápaditý, lehký a velmi elegantníhodnocení zákazníků 4-8.jpg

Dámsky golfový set Cleveland Bloom získal mnohá kladná hodnocení. Je navržen s použitím nejmodernějších dostupných technologií speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, přesně těch, které budete potřebovat z odpaliště až na green. Všechny hole Bloom mají lehce zvětšené hlavy přinášející snazší hratelnost, maximální odpouštění i u nepřesně trefených ran, vyšší úhel letu míčků po odpalu a dosahují větších vzdáleností.

  • vysoký design MOI zlepšuje vzdálenost a promíjení
  • je vhodný pro hráčky s HCP 54-20
  • akční cena *****

Set obsahuje:

  • Driver (14°) s titanovou hlavou nabízí dlouhé a rovné odpaly
  • Fairway 3-Wood (19°) má nízko položené těžiště usnadňující trefení míčku při impaktu a pomáhá k rovnějším a delším odpalům.
  • Hybrid č.5 (23°), č.6 (27°) hratelné i z obtížnějších terénů, odpouštějí i nepřesně trefené míčky, rány získají na jistotě a délce.
  • Železa 7, 8, 9, PW (44°) a SW (56°) mají zvětšenou hlavu, která skvěle napomáhá prodloužení ran při zachování konzistence, wedge Cleveland mají pokročilé technologie a jsou vysoce ceněné.
  • Putter 4°, s délkou 33", putter tvaru hlavy mallet má větší sweet spot a je tolerantnější, má níže položené těžiště a je s ním jednodušší udržet požadovaný směr, ocelový shaft umožňuje přesnou kontrolu golfového míčku a grip zajišťuje bezpečné uchopení 
  • CartBag je velmi lehký. Vrchní část je rozdělena na 7 komor, což umožňuje přehledné a šetrné uspořádání holí, dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřebné věci nabízí 7 kapes na zip, má odnimatelnou kapsičku na cennosti, vrchní kryt chrání před deštěm a slouží i jako přepravní kapuce.

Cleveland Golf je lídrem v oblasti vývoje golfových wedgí a želez vysoce ceněných pro inovace s pokročilými technologiemi, které přinášejí golfistům všech úrovní větší požitek, delší a přesnější údery. 

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cleveland Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje a pouze originálního zboží.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close