Close

Motocaddy M5 GPS elektrický golfový vozík + příslušentví ZDARMA

Nové

Vozík Motocaddy M5 GPS nabízí plně integrovanou GPS zabudovanou do mimořádně citlivého 3,5" dotykového displeje. M5 GPS se může pochlubit 40 000 předinstalovanými hřišti se vzdálenostmi k přední, střední a zadní části greenu, základními informacemi o nebezpečí a možností dynamicky posouvat pozici vlajky a představuje vrchol technologie elektrických golfových vozíků.

Více informací

29 970 Kč

36 790 Kč

-18 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Elektrický vozík s GPS v jednom !

Vozík Motocaddy M5 GPS nabízí plně integrovanou GPS zabudovanou do mimořádně citlivého 3,5" dotykového displeje. M5 GPS se může pochlubit 40 000 předinstalovanými hřišti se vzdálenostmi k přední, střední a zadní části greenu, základními informacemi o nebezpečí a možností dynamicky posouvat pozici vlajky a představuje vrchol technologie elektrických golfových vozíků.

M5 GPS je také vybaven dalšími funkcemi, které zlepšují hru, včetně hodin, časovače kola a sledování skóre, dále paru a indexu úderů každé jamky, měření vzdálenosti ran, automatického postupu na jamku a měřiče stavu baterie.

Schopnost zachránit život
Motocaddy M5 GPS má potenciál zachránit životy, protože dokáže také informovat o dostupnosti a umístění AED na hřišti a poskytnout golfistům pokyny k resuscitaci, kterou mohou poskytnout každému, kdo utrpí zástavu srdce. Tuto funkci hrdě podpořila organizace Heart Research UK, která nyní zaregistrovala více než 700 golfových klubů po celé Velké Británii.

Chytré připojení
Motocaddy M5 GPS lze také připojit přes Bluetooth k bezplatné aplikaci Motocaddy GPS, která nabízí širokou škálu oznámení z chytrého telefonu, včetně zmeškaných hovorů, textových zpráv, e-mailů a řady upozornění z aplikací, včetně WhatsApp a Facebook. Vozík také poprvé v oboru nabízí vestavěnou WiFi pro superrychlé aktualizace kurzu a systému Over-the-Air.

Váha: 10.50kg
Rozměry: 650mm (délka) x 470mm (šířka) x 410mm (výška)

Prodejna WebGolf.cz v Praze

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close