Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

Srixon AD333 golfové míčky, bílé

Nové

Golfový míček Srixon AD333 je nejvyspělejší dvouvrstvý míč, který je v současnosti k dispozici na trhu. Jedná se o šestou generaci po celém světě velmi populárního modelu, který se stal i nejprodávanějším míčkem v Anglii.

Více informací

SKLADEM Expedujeme ihned nebo možnost odběru!

470 Kč

790 Kč

-40 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Vyznačuje se vynikající kontrolou

Golfový míček Srixon AD333 je nejvyspělejší dvouvrstvý míč, který je v současnosti k dispozici na trhu. Jedná se o šestou generaci po celém světě velmi populárního modelu, který se stal i nejprodávanějším míčkem v Anglii.

Spin technologie
Špičková technologie převzatá od dražších modelů zvyšuje tření mezi míčkem a impaktovou plochou o 18%. To poskytuje lepší kontrolu nad míčkem u krátké hry na green. Naproti tomu u dlouhé hry z týčka nebo fairweje tato technologie zamezuje ztrátě vzdálenosti.

Energetické jádro (1)
Velké, vysoce pružné s extrémně měkkým pocitem patentované jádro Srixon EGG o různé tuhosti zvyšuje charakteristiky start, využívá měkké a pevné konfigurace tuhosti k vytvoření vysoké rychlosti s nízkým spinem u dřev a delších želez.

Aerodynamika 324 dimplů (2)
Sofistikovaná moderní technologie 324 výrazných plošek zlepšuje letové vlastnosti snížením třením. Pronikavý let míčku tak prodlouží dosaženou vzdálenost při zachování kontroly a to i za větrného počasí.

Tvrdost a citlivost (3)
Model míčku AD333 má díky krycím vrstvám Rabalon a Pana-tetra bezkonkurenční odolnost a pružnost

  • 2-vrstvý míček (s nejvyspělejší současnou technologií)
  • nejprodávanější golfový míček v Anglii
  • určeno pro střední a vyšší HCP
  • pro rychlost švihu nad 125km/h (80mph)
  • poskytuje vynikající rotaci a kontrolu při hře krátkými železy
  • má energetické jádro EGG s variabilní tuhostí (vyšší rychlost než konkurenční jádro s rovnoměrnou tuhostí)
  • balení: 12ks
  • akční cena *****


 Nabízíme rychlý a kvalitní potisk golfových míčků za nejnižší ceny. (info zde)

Srixon je 4. největší golfová společnost na světě a vyrábí golfové míčky od roku 1930. Svojí kvalitou golfových míčků se zařadila mezi přední výrobce. Drží více než 700 technologických patentů po celém světě. To vysvětluje, proč tak mnoho hráčů na Tour hraje těmito míčky.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close