Close

Cobra King F7 dámský set želez, růžový

Nové

Nejlepší železa značky Cobra King F7 používají pokročilé stavební technologie pro optimalizaci výkonu jednotlivých holí pro větší vzdálenost, přesnost a odpouštění. Jednotlivé hole setu optimalizují výkon a umožňují přesnější odpaly. Pomohou dosáhnout větších vzdáleností a odpouštění u dlouhých želez, přesné ovládání u střední části setu a neuvěřitelnou kontrolu krátkých želez.

Více informací

14 890 Kč

24 990 Kč

-40 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Inovatívní technologie důmyslně zpřesňují hru

Nejlepší železa značky Cobra King F7 používají pokročilé stavební technologie pro optimalizaci výkonu jednotlivých holí pro větší vzdálenost, přesnost a odpouštění.

Jednotlivé hole setu optimalizují výkon a umožňují přesnější odpaly. Pomohou dosáhnout větších vzdáleností a odpouštění u dlouhých želez, přesné ovládání u střední části setu a neuvěřitelnou kontrolu krátkých želez.

MULTI-materiál - použitím kombinací s lehkými materiály u zadní dutiny došlo k přesunu těžiště níže a hlouběji do hlavy hole pro zvýšení dosažených vzdáleností a promíjení nepřesně trefených úderů

Přemístění části hmotnosti na obvod impaktové plochy poskytlo velmi vysokou MOI. To znamená, že hole jsou stabilnější, což se promítá do vyšší rychlosti míče a rovnějších odpalů.

100% CNC frézované drážky zlepšují strukturu a jejich účinnost. Tím se zvyšuje rotace a optimalizuje trajektorie celého setu. Výsledkem je lepší ovládání, funkčnost a jistota při hře na green k jamce.

  • shaft: Fujikura Pro 55i graphite, Ladies flex
  • standardně dodávaný grip: Lamkin REL

WebGolf.cz je autorizovaný prodejce značky Cobra Puma Golf. U nás tak máte jistotu odborného prodeje pouze a originálního zboží. V případě, že si u nás objednáte hole na míru, jsou pro Vás upraveny přímo ve fittingcentru Cobra Puma Golf.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close