Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close

TaylorMade M3 Driver, 460cc

Nové

Driver TaylorMade M3 460cc je navržen tak, aby redukoval boční otáčení a poskytoval rovnější odpaly přímo do středu hrací dráhy. To je umožněno radikálním odklonem od tradičního designu hlavy hole a její impaktové plochy.

Více informací

Na objednávku Předpokládaný termín dodání 23.7.2019

8 601 Kč

16 464 Kč

-47 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis


Nejvíce pokrokový driver značky  

Driver TaylorMade M3 460cc je navržen tak, aby redukoval boční otáčení a poskytoval rovnější odpaly přímo do středu hrací dráhy. To je umožněno radikálním odklonem od tradičního designu hlavy hole a její impaktové plochy.

Twist Face Technologie představuje nové revoluční zakřivení Face s korekčním úhlem při odpalech mimo ideální střed, které je navrženo tak, aby redukovalo boční spin a poskytovalo rovnější odpaly i v místech, kterými golfisté běžně špatně zasahují.

Hammerhead Slot přepracováním technologie Speed Pocket se zlepšil přenos energie. Tím se zvětšil trampolínový efekt až k povolené hranici USGA, což umožnilo dosažení větší vzdálenosti při odpalu.

Možnost nastavení hlavy do 12 různých poloh technologií nastavitelného krčku umožňuje vybrat nastavení loftu a směrového vychýlení buď Draw, Neutrál nebo Fade podle toho, jak si představujete výslednou trajektorii míčku a charakteristiku rotace. Nastavení krčku umožňuje hráči provést změnu ± 2° od základu. Změnou základního nastavení z 9,5° na 7,5° snížíte spin o cca 600 ot/min. Naopak zvýšením úhlu na 12,5° zvýšíte otáčky o cca 600ot./min., což nabídne vyšší dráhu letu a vyšší promíjení.

Y-Track je nová technologie nabízející dvě hladce pohyblivá závaží, která golfistům umožní přizpůsobit nastavení pro optimální trajektorii, maximální promíjení nebo maximální rychlost.

Velikost hlavy. Model M3 je nabízen variantě velikosti hlavy 440 pro hráče s nízkým HCP a velikosti 460 pro střední a vyšší HCP.

TaylorMade patří v golfovém světě svými produkty mezi nejoblíbenější a nejúspěšnější u amatérských, ale i u profesionálních hráčů PGA Tour. Drivery, fairwayová dřeva, železa, wedge a puttery každoročně určují směry vývoje golfových holí.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close