Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Close
Výprodej! http://static.golfonline.co.uk/media/img/2018_m4_dtype_driver_th.857x1000.jpg Zobrazit větší

TaylorMade M4 D-Type Driver

Nové

Driver TaylorMade M4 D-Type je navržen tak, aby redukoval boční otáčení a poskytoval rovnější odpaly přímo do středu hrací dráhy. To je umožněno radikálním odklonem od tradičního designu hlavy hole a její impaktové plochy.
Označení D-Type je varianta, kde je místo klasické vyvážení použité vyvážení Draw, které poskytuje vyšší promíjivost, omezezení nežádoucího šlajzu a pro rekreační golfisty.

Více informací

Na objednávku Předpokládaný termín dodání 23.7.2019

8 789 Kč

13 687 Kč

-35 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis


Největší nabídka vzdálenosti, přímočarosti a promíjení

Driver TaylorMade M4 D-Type je navržen tak, aby redukoval boční otáčení a poskytoval rovnější odpaly přímo do středu hrací dráhy. To je umožněno radikálním odklonem od tradičního designu hlavy hole a její impaktové plochy.

Označení D-Type je varianta, kde je místo klasické vyvážení použité vyvážení Draw, které poskytuje vyšší promíjivost, omezezení nežádoucího šlajzu a pro rekreační golfisty snadnější celkovou hratelnost.

Twist Face Technologie představuje nové revoluční zakřivení Face s korekčním úhlem při odpalech mimo ideální střed, které je navrženo tak, aby redukovalo boční spin a poskytovalo rovnější odpaly i v místech, kterými golfisté běžně špatně zasahují.

Vyšší maximální vzdálenost a zvýšení MOI potřebné pro mimořádnou promíjivost bylo dosaženo maximálním použití lehkých uhlíkových vláken a efektívnějším přerozdělením hmotnosti. 

Hammerhead Slot přepracováním technologie Speed Pocket se zlepšil přenos energie. Tím se zvětšil trampolínový efekt až k povolené hranici USGA, což umožnilo dosažení větší vzdálenosti při odpalu.

Možnost nastavení hlavy do 12 různých poloh technologií nastavitelného krčku umožňuje vybrat nastavení loftu a směrového vychýlení buď Draw, Neutrál nebo Fade podle toho, jak si představujete výslednou trajektorii míčku a charakteristiku rotace. Nastavení krčku umožňuje hráči provést změnu ± 2° od základu. Změnou základního nastavení z 9,5° na 7,5° snížíte spin o cca 600 ot/min. Naopak zvýšením úhlu na 12,5° zvýšíte otáčky o cca 600ot./min., což nabídne vyšší dráhu letu a vyšší promíjení.

Geocoustic Technologie - přepracováním tvaru patky a její zvětšené pevnosti přispělo ke snížení vibrací při impaktu. To bylo záměrem při hlavním úkolu dosáhnout tichého a příjemného zvuku, který přivítají s povděkem všichni golfisté.

TaylorMade patří v golfovém světě svými produkty mezi nejoblíbenější a nejúspěšnější u amatérských, ale i u profesionálních hráčů PGA Tour. Drivery, fairwayová dřeva, železa, wedge a puttery každoročně určují směry vývoje golfových holí.

Prodejna WebGolf.cz v Praze na hřišti Hostivař!

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese U Golfu 565, 109 00 Praha 15. Obchod najdete přímo na golfovém hřišti Hostivař v horní části u parkoviště drivingu. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

 
 
 

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Close