Close

TaylorMade Stealth Driver 2022

Nové

Po dvaceti letech práce byly prolomeny hranice titanu. Představujeme drivery Stealth™ s 60X karbonovým Twist Face. Šedesát vrstev karbonu vláken bylo strategicky navrženo tak, aby optimalizovalo přenos energie a zajistilo vysokou rychlost míče na velké ploše, což vede k optimální vzdálenosti a odpouštění.

Více informací

15 190 Kč

16 990 Kč

-10 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Revoluce s karbonem je tady!

Posledních 20 let byl titan v módě. Vždy jsme ale věděli, že každý materiál má své hranice. Proto jsme začali posouvat hranice a nyní opouštíme starý závod a začínáme zcela nový. Závod, který se žene za hranice tady a teď, aby zvýšil laťku toho, co je možné.

Po dvaceti letech práce byly prolomeny hranice titanu. Představujeme drivery Stealth™ s 60X karbonovým Twist Face.

60X CARBON TWIST FACE
Dvacet let vývoje znamená konec titanové éry. Zcela nová karbonová tvář 60X Carbon Twist Face je o 44 % lehčí než ekvivalentní titanová tvář a zároveň je o 11 % větší než driver SIM2 a SIM2 Max a téměř o 20 % větší než driver SIM 2020. Šedesát vrstev karbonu vláken bylo strategicky navrženo tak, aby optimalizovalo přenos energie a zajistilo vysokou rychlost míče na velké ploše, což vede k optimální vzdálenosti a odpouštění.

POTAH S NANOTEXTUROU
Karbonová tvář 60X Carbon Twist Face je obalena polyuretanovým potahem s novou revoluční technologií nanotextury. Potah s nanotexturou slouží k jemnému vyladění startu a spinu pro optimalizaci celkové vzdálenosti bez ohledu na herní podmínky.

HIGH MOI DESIGN
Úspora hmotnosti 60x Carbon Twist Face umožnila umístit více hmotnosti nízko a hluboko v hlavě, což přidá o 15 % vyšší MOI ve srovnání s modelem Stealth Plus+.

ASYMETRICKÝ GENERÁTOR SETRVAČNOSTI
Inertia Generator zůstává základním zdrojem zdokonalených aerodynamických vlastností. Výsledkem je kluzný-rychlý tvar hlavy, který pomáhá při vytváření rychlosti švihu při downswingu pro golfisty na každé úrovni.

RYCHLOSTNÍ KAPSA S PRŮCHOZÍMI DRÁŽKAMI
Naše nejpružnější konstrukce Speed Pocket™ navržená tak, aby maximalizovala rychlost míče a vytvářela dodatečné odpouštění při nízkých úderech.

Start a spin: středně vysoký start se středně nízkým spinem
Flight Bias: Neutrální

Specifikace:

Loft Ruka Leh Objem Délka Švihová hmotnost
9° RH/LH 56° - 60° 460 cm3 45,75" D4/D5
10,5° RH/LH 56° - 60° 460cc 45,75" D4/D5
12° RH 56° - 60° 460cc 45,75" D4/D5
Možnost hřídele
Fujikura Ventus Red 5 (S, R, A)
Aldila Ascent Red 60 (X, S, R)

Možnost gripu
Lamkin Crossline Blk/Red 50g 0.600 Round

 
 
 

Prodejna WebGolf.cz v Praze

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

Close