Close

Wilson Matrix Evolve kompletní golfový set, grafit

Nové

Wilson Matrix Evolve je ideální volbou pro začínající golfisty, kteří chtějí již kvalitní set pro začátek, ale nechtějí investovat desítky tisíc do vybavení.

Více informací

12 490 Kč

13 990 Kč

-10 %

Rychlá objednávka
Zadejte jen kontaktní údaje a my Vám zavoláme

Popis

Wilson Matrix Evolve je ideální volbou pro začínající golfisty, kteří chtějí již kvalitní set pro začátek, ale nechtějí investovat desítky tisíc do vybavení. Set obsahuje všechny potřebné hole a zajistí Vám tak kompletní výbavu. Set je vyroben tak, aby vydržel co nejvíce začátečnických chybných úderů a nedošlo zde k žádnému poškození.

Set obsahuje:

  • Driver (460cc / 10.5°)
  • #3 Fairway Wood
  • #5 Hybrid
  • set želez: 6, 7, 8, 9, Pitching Wedge, Sand Wedge (grafitový shaft)
  • putter
  • stand bag

Prodejna WebGolf.cz v Praze

Golfový obchod WebGolf.cz má kamennou prodejnu na adrese Františka Diviše 1513, 104 00 Praha. Internetový a kamenný obchod WebGolf.cz je největším golfovým eshopem v České republice, na trhu jsme již 12 let. V naší prodejně zároveň naleznete obrovský výběr produktů skladem ihned k odběru. Pokud zakoupíte zboží v našem eshopu, můžete zvolit odeslání přepravci DPD, Zásilkovnou nebo Českou poštou, případně můžete zvolit i osobní odběr na naší prodejně. Jakmile je zboží z Vaší objednávky připraveno, obdržíte informační email a sms. Pokud potřebujete poradit od našich proškolených specialistů, můžete nás kontaktovat na infolince 723 111 888 nebo emailem na info@webgolf.cz.

Close